Regulamin forum

Go down

Regulamin forum

Pisanie by Wonder Woman on Nie Cze 18, 2017 3:43 pm

Regulamin - data publikacj 18-06-2017

1. Unite the league jest to forum RPG. Pozwala na prowadzenie rozgrywki między naszą postacią a MG lub innymi graczami.

2. Każdy z graczy może posiadać 2 postaci. W uzasadnionych przypadkach, istnienie możliwość negocjowania większej ilości.

3. Na forum można prowadzić postać kanoniczną z Uniwersum DC Comics (poza określonymi postaciami – Lista postaci) oraz niekanoniczne.

4. Postaci niekanoniczne to takie, które są całkowicie stworzone przez gracza. Nie dopuszcza się możliwości kopiowania z innych uniwersów. Dopuszczalna jest natomiast inspiracja postaciami z innych uniwersów specjalnie dostosowana do realiów UTL PBF.

5. Każdy grający tworzy Kartę Postaci dla swojego bohatera. Karta postaci ma być stworzona w całości przez gracza. Nie dopuszcza się kopiowania KP z innych for.

6. Czas na umieszczenie pełnej KP po rejestracji wynosi 14 dni. W razie problemów, każdy gracz ma możliwość negocjowania terminu z Administracją.

7. Na forum nie ma możliwości stosowania bilokacji. Wyjątek stanowi cb oraz sesja poza fabularna.

8. Postać nie może zostać zabita bez zgody gracza, jednak administracja może podjąć takie kroki w
uzasadnionych przypadkach.

9. Mistrzowie Gry są specjalną grupą, która pozwala na prowadzenie rozgrywek, nie tylko między różnymi postaciami. Mistrz Gry ma możliwość ingerowania w rozgrywkę w skrajnych przypadkach, ustalania kolejki odpisów czy weryfikowania przedstawionych zdarzeń. Każdy gracz ma również możliwość przeprowadzenia sesji w konfiguracji jego postać + MG.

10. Post fabularny powinien składać się co najmniej z ośmiu pełnych zdań. Każdy gracz ma obowiązek zachowania kultury wypowiedzi oraz z zachowaniem zasad poprawnej polszczyzny. Prosimy również o wprowadzanie cenzury tam, gdzie jest to wymagane.

11. Avatar jest obowiązkowy. Jest to przedstawienie naszej postaci, ważne jest więc odpowiednie wybranie grafiki. Jako avatar możemy użyć zdjęcie osoby publicznej lub grafiki.

12. Szerokość avataru powinna wynosić maksymalnie 300 pikseli, wysokość 450.

13. Za umieszczone przez graczy wypowiedzi, zdjęcia itp Administracja nie ponosi odpowiedzialności. Zabrania się również umieszczania tekstów rasistowskich, faszystowskich, seksistowskich itd. Za każdy przejaw łamania regulaminu, grający ponosi konsekwencje. W pierwszej kolejności jest to ostrzeżenie. Po 3 ostrzeżeniach gracz traci możliwość pisania postów fabularnych. Kolejne ostrzeżenie skutkuje zbanowaniem dostępu do forum.

14. Każdy gracz ma możliwość zalogowania się do Chatboxa. Na czacie obowiązują zasady podobne jak na forum. Zabrania się dodatkowo obrażania innych graczy. Złamanie tego punktu regulaminu, skutkuje zbanowaniem przez moderatora.

15. Kontakt z Administracją jest możliwy poprzez wiadomość prywatną na forum.

16. Regulamin może zostać zaktualizowany w każdej chwili. Każda zmiana będzie umieszczona w raz z adnotacją w tym poście.

17. Każdy gracz ma obowiązek zapoznania się z powyższym regulaminem oraz potwierdzeniem w odpowiednim temacie.
avatar
Wonder Woman

Liczba postów : 5
Join date : 13/06/2017
Age : 118
Skąd : Themiscyra

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach